Birebir Uygulamalar

Korku ve Kaygılar
Gelin beraber korku ve kaygılarınız üzerinde beraber çalışalım. NeuroFormat ile korku ve kaygılarınızdan kurtularak çok daha mutlu bir hayata adım adın.

Yaşam Koçluğu
Hayatınızda takıldığınız, karar veremediğiniz açmazlarınız varsa, size yol göstermesi için sorunlarınıza dışarıdan gözle bakabilmeyi sağlayacak "yaşam koçluğu" hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Sigarayı Bırakmak
Eğer, çeşitli kez sigarayı bırakmayı denemenize rağmen başarılı olamadıysanız, sizi sigara içmeye iten duygusal nedenleri "formatlamanız" gerekecektir.

İdeal Kilonuza Ulaşmak
Yine çeşitli diyetler sonuç vermediyse, ya da kilolarınızı kısa bir sürede geri aldıysanız, bilinçaltınızı yanınıza almanız gerekiyor.

Öfke ve Utanç
Hayata karşı öfkeli misiniz? Ya da geçmişte utandığınız sizi rahatsız eden durumlar var mı? Öfke ya da utanç temizliği hayatınızı çok daha mutlu devam etmenizi sağlayabilir.

Üzüntüler
Tüm üzüntüleriniz kronikleşmişse, bunlara "güle güle" diyerek, yepyeni bir hayata atmanızda beraber çalışalım.


İlişkiler
Eğer, ilişkilerinizde sorun yaşıyorsanız, tamamıyla unutmanız gereken birisi varsa NeuroFormat tekniğiyle üzerinde çalışmak size çok iyi gelecek.

Utangaçlık ve Kendine Güven
Eğer utangaçsanız ve bu bütün hayatınızı etkiliyorsa, NeuroFormat teknikleriyle bunu yenerek, sizi başarıya götürecek "kendine güveni" kazanabilirsiniz.

Ağrılar
Eğer, yıllardan beri sizi rahatsız eden ağrılarınız varsa bunlara güle güle diyebilirsiniz.

Değersizlik ve Suçluluk
Değersiz olduğunuzu ve iyi bir hayatı haketmediğinizi hissediyorsanız bunun geçmişte yaşadıklarınızla ilgisi vardır. Gelin üzerinde beraber çalışalım.