Birebir Uygulamalar

Korku ve Kaygılar
NeuroFormat çalışmalarında kısa sürelerde korku ve kaygılarınıza çözüm sağlanabilmektedir.

Yaşam Koçluğu
Hayatınızda takıldığınız, karar veremediğiniz açmazlarınız varsa, size yol göstermesi için sorunlarınıza dışarıdan gözle bakabilmeyi sağlayacak "yaşam koçluğu" hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Sigarayı Bırakmak
Eğer, çeşitli kez sigarayı bırakmayı denemenize rağmen başarılı olamadıysanız, sizi sigara içmeye iten duygusal nedenleri "formatlamanız" gerekecektir.

İdeal Kilonuza Ulaşmak
Yine çeşitli diyetler sonuç vermediyse, ya da kilolarınızı kısa bir sürede geri aldıysanız, bilinçaltınızı yanınıza almanız gerekiyor.

Öfke ve Utanç
Hayata karşı öfkeli misiniz? Ya da geçmişte utandığınız sizi rahatsız eden durumlar var mı? NeuroFormat sistemiyle öfke ya da utanç temizliği hayatınızı çok daha mutlu devam etmenizi sağlayabilir.

Üzüntüler
Tüm üzüntüleriniz kronikleşmişse, bunlara yine kısa bir sürede "güle güle" diyebilirsiniz.


İlişkiler
Eğer, ilişkilerinizde sorun yaşıyorsanız, ya da tamamiyle unutmanız gereken birisi varsa, bunu kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Utangaçlık ve Kendine Güven
Eğer utangaçsanız ve bu bütün hayatınızı etkiliyorsa, NeuroFormat teknikleriyle çok kısa sürede bunu yenerek, sizi başarıya götürecek "kendine güveni" kazanabilirsiniz.

Ağrılar
Eğer, yıllardan beri sizi rahatsız eden ağrılarınız varsa bunlara güle güle diyebilirsiniz.

Yiyecek Hassasiyetleri
Eğer, yıllardan beri hiç bir şekilde başarı sağlayamadığınız yiyecek hassasiyetleriniz varsa, çözüm çok yakınınızda olabilir.