M. Barış Muslu

bm

1975 yılında doğdu. Tarsus Amerikan Koleji’nde lise eğitimini sürdürürken gittiği ABD’de 2 senede liseyi, 3 senede Michigan Tech Üniversitesi’ni bitirdi. 20 yaşında genç bir mühendis olarak Türkiye’ye döndü. Koç Üniversitesi’nde işletme mastırını tamamladı. 2001 yılında kendi şirketini kurarak Türkiye’de yüz binlerce insanın kullandığı teknoloji servislerinin yaratıcısı oldu.

 

1994 yılından başlayarak, beynin işleyişi ve ruhsal ve bedensel sağlık üzerindeki etkisi üzerine araştırmalar yapan Muslu, dünyanın pek çok yerinde konuyla ilgili eğitimlere kitaplarkatılmıştır. Araştırma ve eğitim çalışmalarını bir araya getirerek, bir çok metodun beraber çok daha etkili bir şekilde kullanımını sağlayan NeuroFormat Sistemini geliştirdi. Çok satan listelerinden aylarca inmeyen Yıka Beynini, Beynine Format At ve Sağlığına Format At kitaplarının yazarıdır. Çalışmalarına bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleriyle devam etmektedir.


NeuroFormat Ekibi

Çeşitli konularda danışmanlık ve uygulamalarımız için kendi dallarında uzman geniş bir ekip ile hizmetinizdeyiz. Barış Muslu kurumuzda sadece toplu seminerler vermektedir. Birebir danışmanlıklar psikoloji eğitimi almış ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ekibimiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için 444 0 240’ı arayabilirsiniz.